"ПС" блокпост на Житомирській трасі 5.ua

"Правий сектор" встановив блокпост на Житомирській трасі

  На автошляху Київ - Житомир представники "Правого сектору" збудували блокпост із шин, мішків з піском та з протитанковими "їжаками".

  За словами представників організації, вони спостерігають за переміщенням військової техніки, однак у разі необхідності – погрожують перекрити трасу. На блокпосту – до десяти чергових. Більшість з них – у камуфляжній формі та балаклавах. Кажуть, що без зброї.

  Представник "Правого сектору" із позивним "Зевс" прокоментував "5 каналу" ситуацію так: "Зранку дві колони техніки виїжджали. Спочатку ми повідомляємо: зброї у нас немає, ми не з ким стрілятися там не будемо. Будемо зупиняти, чи самі будемо лягати на дорогу, дивлячись від ситуації".

  Неподалік чатують працівники патрульної служби Києва та міліцейського батальйону "Київ-1". "Під’їхали запитати, чи все добре, оцінити обстановку – чи все добре, чи немає сторонніх осіб, які б провокували щось, подальші дії. Наразі дивимось – все спокійно", – повідомив журналістам командир роти патрульної служби Києва Максим Єрмаков.

  Попередній матеріал
  За червень 2015 року в Україні було продано трохи більше 2400 вживаних автівок
  Наступний матеріал
  Прем'єра Румунії звинуватили в корупції
  Теги:
  Loading...