переселенці 5.ua

Правозахисниця: В Одеській області знаходяться понад 29 тисяч вимушених переселенців із зони АТО

  В Одеській області знаходяться понад 29 тисяч вимушених переселенців із зони АТО, близько 850 з них чекають на розселення у місцевих санаторіях.

  Як передає УНІАН, про це повідомила голова наглядової ради громадської організації "Європейська Асоціація прав інвалідів" Наталія Уварова. За її словами, з тих, кто потребує розселення, близько 400 осіб - члени сімей, в яких є інваліди-візочники або люди з порушеннями опорно-рухового апарату.

  Уварова зазначила, що в Одеській ОДА в курсі проблем вимушених переселенців-інвалідів і намагаються їх вирішити. В даний час в ОДА створено 2 робочі групи. Одна з них опрацьовує можливі варіанти розселення переселенців, що знаходяться зараз в місцевих санаторіях. Передбачається, що на найближчій сесії Одеської обласної ради депутати розглянуть питання про виділення на це коштів. "Взаєморозуміння з владою знайдено", - сказала Уварова.

  Нагадаємо, станом на 27 липня 2015 року міністерство соціальної політики зареєструвало 1,4 млн переселенців з Криму і Донбасу. Раніше міністр соціальної політики Павло Розенко констатував певне зниження активності переїзду внутрішніх переселенців з Донбасу на підконтрольні Україні території, хоча зазначив - щотижня реєструються щонайменше 15-20 тис. нових тимчасово переміщених осіб.

  Попередній матеріал
  Київ і Москва на рівні голів МЗС обговорили загострення ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  У шведському IKEA двоє нападників убили чоловіка та жінку
  Теги:
  Loading...