Правоохоронці запроваджують безпрецедентні заходи безпеки на травневі свята в Одесі

Безпрецедентні заходи безпеки на травневі свята запроваджують правоохоронці в Одесі. На в'їздах до міста працівники ДАІ встановили мобільні блокпости.

Правоохоронники перевіряють усі пасажирські автобуси та підозрілі авто. А поблизу Будинку Профспілок,  у якому торік 2-го травня унаслідок заворушень загинули 48 людей, правоохоронці провели шикування зведених загонів.

На Куликовому полі та навколо Будинку профспілок уже готуються до мітингу-реквієму 2-го травня. Окрім одеських правоохоронців, до забезпечення правопорядку залучили і їхніх колег з 14-ти областей.

Зазначається, що будуть встановлені металодетектори. По периметру будуть стояти близько тисячі правоохоронців. Також за ситуацією слідкуватимуть кінологи з вибухотехніками.

Загалом же, щоб уникнути провокацій у місті залучено 3,5 тисячі правоохоронців. Це не рахуючи активістів місцевої Самооборони. Допомогти колегам зголосилися й бійці полку "Дніпро-1". Командир загону Дмитро зі своїми побратимами приїхали в Одесу із зони проведення АТО.

Політична символіка, георгіївські стрічки та червоні прапори другого травня в Одесі - під забороною. Щоб продемонтструвати свої сили напередодні річниці трагедії, правоохоронці влаштували поблизу Будинку профспілок вишкіл.

Денис Соколов та Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал".

Попередній матеріал
Порошенко підписав закон, згідно з яким добровольці АТО зможуть отримати статус ветеранів війни
Наступний матеріал
Пожежники не припиняють чергування у Чорнобильській зоні відчуження

З 1 по 10 травня в Одесі буде посилена охорона громадського порядку - радник голови ОДА

Травневі свята в Одесі пройдуть спокійно – Гончаренко

Радник голови Одеської ОДА: 2 травня в Одесі пройдуть мітинги-реквієми

СБУ затримала в Одесі 12 осіб, що планували теракти на травневі свята