zn.ua

Правоохоронці проводять обшуки в "Укрзалізниці"

  Правоохоронні органи проводять обшуки в центральному будинку Державної транспортної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниці" в рамках розслідування справи щодо енергетичних контрактів.

  Цю інформацію агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили у Міністерстві інфраструктури.

  Ці дії проводяться в рамках досудового слідства у кримінальній справі від 25 червня 2015 року за фактом зловживання при закупівлі електричної енергії за нерегульованими тарифами. "Укрзалізниця" наголошує, що ці дії ніяк не пов'язані з роботою нового керівника галузі Олександра Завгороднього.

  Як повідомила прес-служба "Укрзалізниці", спільна група головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та підрозділ МВС проводять обшуки в низці департаментів "Укрзалізниці". Зокрема, в службовому кабінеті одного з радників гендиректора і керівництва департаменту електрифікації та енергопостачання.

  Як повідомляв 5.ua, державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") отримала принципову згоду основних кредиторів про реструктуризацію галузі близько 17 млрд грн внутрішнього боргу.

  Попередній матеріал
  У зону проведення АТО вирушив зведений загін працівників міліції Сумщини
  Наступний матеріал
  Начальника Чернівецького прикордонного загону спіймали на хабарі - Держприкордонслужба
  Теги:
  Loading...