glavnoe.ua

Правоохоронці провели спецоперацію з протидії контрабанді та нелегальній міграції з Росії

  Співробітники СБУ спільно з міліцією, прикордонниками та міграційною службою провели рейд з протидії контрабанді та нелегальній міграції з боку Російської Федерації.

  Правоохоронці запобігли незаконному переміщенню через кордон вибухівки, зброї, отруйних та радіоактивних речовин, а також викрили канали нелегальної міграції, інформує прес-служба СБУ.

  "Рейд проводився на окремих вузлових залізничних станціях та маршрутах, що проходять у прикордонних з Російською Федерацією та Республікою Білорусь регіонах, територією Харківської, Сумської та Чернігівської областей", - ідеться в повідомленні.

  Наразі відкрито два кримінальні провадження щодо контрабанди та порушення порядку здійснення міжнародних передач. Складено три протоколи про порушення митних правил і 28 протоколів про адміністративні правопорушення.

  Крім того, правоохоронці виявили шість нелегальних мігрантів, яких примусово видворили з території України. Було також прийнято 20 рішень про відмову перетину державного кордону іноземним громадянам: 12 – з Росії, двом – із Азербайджану та один – з Киргизстану. 

  Нагадаємо, нещодавно СБУ заблокувала канал незаконного транспортного сполучення з тимчасово окупованими територіями. 

  Попередній матеріал
  "Азов" заявляє про затримання майора-зрадника на виїзді з Криму
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську за пост міського голови у другому турі змагатимуться Вілкул і Філатов
  Теги:
  Loading...