Одеса_обшук 5.ua

Правоохоронці провели обшук в Одеському припортовому заводі: прокуратура підозрює корупційні схеми на понад 4 млрд грн

  Вночі правоохоронці проводили обшуки в Одеському припортовому заводі у місті Южний і вилучили службову документацію.

  Як підозрює прокуратура, на цьому державному підприємстві працюють корупційні схеми на понад 4 млрд грн. Зокрема, у привласненні державних коштів могли бути задіяні чиновники вищих органів влади, а також керівництво Одеського припортового за участі іноземних компаній сумнівної репутації. Про це написав на своїй сторінці у Facebook прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе.

  Зокрема, слідчі встановили: цього року продукцію заводу продавали за істотно заниженими цінами. Зі слів Сакварелідзе, також перевіряють версію, згідно з якою посадовці, використовуючи потужності держпідриємства, крали щороку сотні мільйонів доларів. До Одеського припортового збіглися люди - це як мешканці Южного, так і працівники заводу - їх налякало, чому обшуки проводять саме вночі.

  Нагадаємо, екс-керівнику Державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" Юрію Круку, який зараз є радником міністра інфраструктури України, повідомили про підозру у скоєнні злочину, пов'язаного з укладенням незаконного контракту.

  Попередній матеріал
  У Брюсселі закрили метро після оголошення найвищого рівня терористичної загрози
  Наступний матеріал
  Рада безпеки ООН прийняла резолюцію Франції щодо боротьби з тероризмом
  Теги:
  Loading...