Фото tjournal.ru

Працівника Львівської ОДА звільнять за використання російського поштового сервера

  Чиновник Львівської облдержадміністрації використовував скриньку на mail.ru для офіційного листування.

  Чільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив звільнити працівника департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА, який в офіційному листуванні використав електронну адресу російського поштового сервера mail.ru.

  "Людина, котра не розуміє важливості забезпечення інформаційної безпеки держави, не може бути державним службовцем. Нехай тоді цей чоловік пошукає собі роботу в Російській Федерації", цитує Синютку прес-служба Львівської ОДА.

  Крім того, керівник області звернувся до начальника управління Служби безпеки України у Львівській області Віктора Андрейчука щодо перевірки цього факту.

  Як звітують у прес-службі, інформацію про використання працівником облдержадміністрації скриньки mail.ru надали громадські діячі, що отримали на свою електронну адресу листа із запрошенням на офіційний захід ЛОДА. У листі-запрошенні було вказано контактну інформацію для зв'язку із виконавцем: робочий телефон та електронну скриньку mail.ru.

  Нагадаємо, у серпні цього року хакери зламали офіційний веб-портал Львівської обласної державної адміністрації, розмістивши на ньому інформацію відверто проросійського змісту. Як з'ясувалося, втручання в роботу порталу відбулося з Кримського півострова.

  Попередній матеріал
  У російському суді триває допит свідків у справі Савченко
  Наступний матеріал
  Гайдар: В Одесі ножем поранили спостерігачку