Пукач 5.ua

Повторний розгляд справи про вбивство Гонгадзе: Пукач заявив, що обмовив себе

  Генеральна прокуратура знову розглядатиме справу про вбивство Георгія Гонгадзе. Апеляційний суд столиці доручив слідчим перевірити матеріали щодо можливого тиску на колишнього генерала МВС Олексія Пукача під час проведення судового слідства у Печерському райсуді.

  Під час засідання Пукач зазначив, що обмовив себе у питанні способу вбивства журналіста. На питання судді: "Тобто ви себе обмовили щодо способу вбивства?", - Пукач відповів: "Так, спосіб, мотиви, причини. Ремня не було. То все надумане". Проте саме вчинення злочину колишній генерал не відкидає.

  Коментуючи цю заяву, адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко зауважила, що таким чином Пукач хоче уникнути відповідальності. "Обмовив. Звичайно, що він бачить, що у нього довічне ув'язнення. Або він зараз буде роказувати, що йому поляни накривали, і через те він себе обмовив. Ну то може він щось затягне, або він має надію на те, що вийде на волю. Зібрано достатньо доказів, щоб не мати найменших сумнівів у тому, що саме Пукач вбив Гонгадзе", - заявила Валентина Теличенко.

  Нагадаємо, у квітні у Менській колонії на Чернігівщині помер співучасник вбивства Георгія Гонгадзе - екс-полковник МВС Микола Протасов. Протасов мав вийти на волю у 2018 році. Він був підлеглим Олексія Пукача, який на момент скоєння злочину обіймав посаду начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС.

  Згідно з матеріалами справи, вбивство Георгія Гонгадзе було скоєне вночі 17 вересня 2000 року в лісі неподалік Києва Олексієм Пукачем та трьома його підлеглими. За даними слідства, Протасов тримав журналіста, коли Пукач його душив.

  Попередній матеріал
  Російський корабель намагався здійснити провокацію – Слободян
  Наступний матеріал
  Усі технічні питання для введення безвізового режиму з ЄС мають бути вирішені до кінця серпня - Порошенко
  Loading...