president.gov.ua

Посилити допомогу людям з особливими потребами - такий указ підписав Глава держави

  Президент зустрівся з неповносправними з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю і під час зустрічі з представниками громадського руху підписав Указ, спрямований на посилення діяльності щодо забезпечення прав відповідної категорії людей.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Адміністрації Президента.

  Порошенко запропонував відмовитися від радянського слова інвалід, наголосивши, що усі українці мають бути рівноправними. Президент звернув увагу, що  Конституційна реформа в частині децентралізації  зобов'язує місцеву владу виділяти кошти на потреби людей з обмеженими можливостями. Учасники зустрічі констатували - останнім часом людей з фізичними вадами стає більше - йдеться, зокрема, про поранених бійців АТО.

  Президент наголосив: "Треба невідкладно опрацювати питання стосовно забезпечення відшкодування витрат, пов'язаних з проживанням тимчасово переміщених осіб, в першу чергу  тих, хто відноситься до цієї чутливої категорії громадян, визначити позицію необхідності надання психологічної допомоги, в тому числі  і воїнам АТО, які повернулися пораненими і це завдання як обласних адміністрації і сьогодні крім інституційонального оформлення домовляються про те, що буде виділено відповідне фінансове забезпечення". 

  За його словами, зараз запроваджується "Картка Бійця", яка "дасть можливість чітко знати наскільки боєць забезпечений усім необхідним і спростить оформлення усіх відповідних соціальних гарантій". Порошенко також підписав Указ спрямований на збільшення з 250 до 300 числа стипендій Президента України для видатних спортсменів з паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів. 

  Як повідомляв 5.ua, 15 серпня 2015 року Петро Порошенко заявив, що держава завжди має бути повернута обличчям до людей з інвалідністю.

  Попередній матеріал
  Прокуратура Іспанії: Слідчий комітет РФ очолює ставленик мафії
  Наступний матеріал
  Російські "далекобійники" збираються під Москвою перед акцією 4 грудня
  Теги:
  Loading...