vostexpress.org

Посол України в Йорданії відвідав студентів, які постраждалих в результаті бійки в Харкові

  Студенти, постраждали в результаті нападу в Харкові і прибули в Амман в неділю, перебувають на лікуванні в реанімаційному відділенні госпіталю у столиці Йорданії.

  Про це повідомляється на офіційному сайті посольства України в Йорданії. У повідомленні йдеться, що у понеділок їх відвідав посол України в Йорданії Сергій Пасько. Стан одного потерпілого - дуже важкий, іншого - вже значно покращився. Він повідомив послу, що нападників було багато, всі вони були в масках. Якоїсь причини або попереднього конфлікту студентів з місцевими не було.

  Пасько повідомив батькам постраждалих, що вже затримано 5 осіб, які підозрюються у скоєнні нападу, і запевнив, що винні будуть покарані. За даними йорданських лікарів, проведене в Україні лікування було своєчасним і якісним, зазначають у посольстві. 

  Як ми уже повідомляли раніше, у Харкові правоохоронці затримали підозрюваних у масовій бійці із застосуванням холодної зброї. Решту підозрюваних розшукують. Під час бійки постраждали дев'ятеро людей. Трьом із них надали медичну допомогу амбулаторно, п'ятеро - перебувають у відділенні політравми, один у нейрохірургічному відділенні.

  Попередній матеріал
  У "БРСМ" кажуть, що екс-заступник генпрокурора Даниленко організовував рейдерські атаки за їхні АЗК
  Наступний матеріал
  Завтра в переговорах у Мінську візьмуть участь представники "ДНР" та "ЛНР"
  Теги:
  Loading...