focus.ua

Посол Швеції: Україна недостатньо активно бореться з корупцією

  Україна повинна активніше працювати задля посилення верховенства права та боротьби з корупцією.

  Про це  заявив посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат під час презентації опитування "Як громадяни ЄС сприймають конфлікт між Росією та Україною" у середу, 4 листопада, в Києві, повідомляє "Укрінформ".

  Посол наголосив: "Шведи і шведський уряд дуже сильно орієнтовані на європейські цінності, зокрема, права людини. Європейські цінності основа нашої зовнішньої політики. Однією з цих цінностей є верховенство права".

  Дипломат підкреслив, що дані опитування відображають розчарування шведів у реформах в Україні. "Дослідження відображає певне розчарування, що потрібно більше працювати у сфері боротьби з корупцією... Дані показують, що шведи вважають, що потрібно більше зробити для реалізації реформ в цілому і, зокрема, у питанні посилення верховенства права і викорінення корупції", - зауважив Андреас фон Бекерат.

  За його словами, Україні наразі потрібно сконцентруватися на реформах, які дадуть змогу реалізувати український потенціал, а не на членстві в ЄС. Відповідно до дослідження, проведеного Інститутом світової політики, третина шведів (31%) вважає, що Україна має ще довести свою відданість європейським цінностям.

  Нагадаємо, 2 листопада 2015 року Андрій Парубій заявив, що боротьба з корупцією сьогодні є найважливішим фронтом. 

  Попередній матеріал
  Рада підтримала внесення змін щодо уникнення подвійного оподаткування з Чехією
  Наступний матеріал
  Усі фракції до кінця тижня мають подати пропозиції щодо членів ЦВК - Гройсман
  Теги:
  Loading...