Facebook / Анна Олицька

Порушення правил Парасюком було експериментом – журналістка

  Кореспондентка одного з українських телеканалів підтвердила, що проїзд нардепа Парасюка на червоне світло – це був експеримент над новою поліцією.

  Про те, що порушення правил дорожнього руху депутатом Володимиром Парасюком було здійснено на прохання журналістки, повідомив сам нардеп і кореспондент "Нового каналу" Анна Олицька.

  Журналістка, яка і повідомила про подію, написала таке: "Країна прокинулась з новиною "Парасюк порушив правила дорожнього руху!". Так, він це зробив, але на моє прохання. Це журналістський експеримент – чи готова нова поліція штрафувати народних депутатів!"

  Сам народний обранець додав: "Цим експериментом ми хочемо показати, що нові полісмени – це чесні та незалежні люди, для яких всі рівні перед законом. Так як було раніше, вже ніколи не буде: посвідчення нардепа, прокурора, працівника МВС чи будь-якого іншого чиновника не звільнить від відповідальності".

  "Ми повинні підтримувати нову поліцію, бо вони – це перший крок до змін в країні. Вони щиро вірять в те, що роблять і що систему можна зламати. Наше спільне завдання не допустити, щоб система зламала їх", – підсумував Парасюк.

  Попередній матеріал
  Парубій до депутатів, що побилися: Будь-ласка, поверніться на місця, битись можна і після засідання
  Наступний матеріал
  Джордж Буш-старший потрапив у лікарню зі зламаною шиєю
  Теги:
  Loading...