president.gov.ua

Порошенко звільнив суддю за неправомірні рішення проти активістів Революції Гідності

  Також вказаним Указом Президент звільнив ще двох суддів

  Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким звільнив з посади суддю Голосіївського районного суду міста Києва Ларису Калініченко за порушення присяги. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Президента.

  Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів встановила, що Лариса Калініченко під час подій з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року, ухвалюючи рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком 60 днів до активістів Революції Гідності та про притягнення автомайданівців до адміністративної відповідальності у зв'язку із невиконанням водіями вимог працівників міліції про зупинку транспортних засобів, грубо порушила вимоги процесуального законодавства, продемонструвавши необ'єктивний та упереджений розгляд справ стосовно зазначених осіб.

  Також вказаним Указом Порошенко звільнив суддю Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Андрія Гайдука у зв'язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього. Апеляційний суд Івано-Франківської області визнав Андрія Гайдука винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою статті 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, що спричинило тяжкі наслідки або вчинені з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах) і частиною першою статті 366 КК України (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів).

  Окрім того, Указом №63/2016 Глава держави звільнив суддю Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Олександра Бойчука у зв'язку із закінченням строку, на який його призначено та суддю Луганського окружного адміністративного суду Олену Дибову у зв'язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням.

  Як повідомляв 5.ua, 20 лютого 2016 року Порошенко запевнив, що не допустить зупинення процесу розслідування злочинів часів Майдану

  Попередній матеріал
  Після 17-річної перерви в плей-офф ЛЧ "Динамо" готується вийти на поле проти "Мансіті"
  Наступний матеріал
  Подовження терміну видачі ліцензій на внутрішні та міжнародні перевезення матиме антикорупційний вплив – Ноняк
  Теги:
  Loading...

  Трьох столичних суддів відсторонили від посад іще на місяць

  Автомайданівці просять відвести суддю у справі Кицюка, який так само виносив їм вироки

  Порошенко звільнив ще одну суддю за порушення присяги під час Революції Гідності

  Європарламент ухвалив підписання Угоди про співпрацю України і ЄС у судовій сфері

  Порошенко очікує від парламенту наступного тижня обговорення складу уряду, судової реформи та безвізових законів

  Експерт спрогнозував, за яких умов можливе реформування судової системи в Україні