president.gov.ua

Порошенко: Жодні зв'язки корупціонерів не захистять

  Президент назвав корупцію найбільшим злом, що стримує рух держави вперед

  Президент України Петро Порошенко під час наради в Національному антикорупційному бюро наголосив на тому, що ніхто не зможе уникнути покарання за корупційні дії, якщо участь у них буде доведена, йдеться у повідомленні прес-служби Адміністрації Президента.

  Важливим моментом Порошенко назвав незалежність НАБУ від роботи інших органів. Це визначає швидкість, таємність та ефективність дій працівників Бюро. "Ніхто в країні не застрахований від того, щоб опинитися в полі зору прискіпливої уваги детективів Бюро, і жодні зв'язки не дадуть ані індульгенції, ані захисту корупціонерам", – наголосив Петро Порошенко.

  Окрім того, за словами Глави держави, в одному органі – НАБУ – сконцентровані оперативні працівники, аналітики, силові підрозділи і детективи, які об'єднують в собі всі необхідні функції для того, щоб рішуче продемонструвати і Українському народові, і всьому світові ефективність української програми боротьби з корупцією. "Вже за перші дні, перші тижні своєї роботи вони довели, що для НАБУ не існує ні закритих сфер, ані недоторканних осіб, ані широких зв'язків", – підкреслив Президент.

  Порошенко побажав новим співробітникам Управління спеціальних операцій та детективам Національного антикорупційного бюро України успішної боротьби з корупцією, яку назвав найбільшим злом, що стримує рух держави вперед.

  Як повідомляв 5.ua, 21 січня 2016 року міністр юстиції Павло Петренко заявив, що Національне антикорупційне агентство повноцінно запрацює найближчими місяцями.

  Попередній матеріал
  На Одещині від грипу померло вже 40 людей
  Наступний матеріал
  Бійці ССО підняли український прапор на околиці окупованої Горлівки
  Теги:
  Loading...

  НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства

  Абромавичус надасть НАБУ докази зловживання в держкомпаніях

  Кононенко хоче очної ставки з Абромавичусом

  Науковці просять Антикорупційне бюро розслідувати дії міністра культури Кириленка

  До Антикорупційної прокуратури обрали перших 12 прокурорів

  Лавринович: У мене є знайомий, який мав свою корупційну історію за кордоном, але його все одно запросили до Мінфіну