president.gov.ua

Порошенко затвердив Національну стратегію захисту прав людини на основі принципу рівності

  Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про затвердження Національної стратегії у сфері прав людини".

  Як повідомляється на сайті Президента, указом затверджується Національна стратегія у сфері прав людини та даються доручення Кабінету Міністрів України щодо розробки Плану дій щодо реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року та залучення представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, провідних вітчизняних учених і міжнародних експертів до цієї роботи.

  "Події Революції гідності засвідчили незворотне прагнення Українського народу до побудови правової та демократичної держави, в якій гарантуються та забезпечуються права і свободи людини", - констатує документ.

  Стратегія передбачає щорічний звіт та державне фінансування. Вона спрямована на об'єднання суспільства довкола розуміння цінності прав і свобод людини, які захищаються на основі принципу рівності та без дискримінації. Удосконалення системи захисту прав і свобод людини здійснюватиметься з урахуванням як українського досвіду, так і напрацьованих міжнародною спільнотою засад і принципів.

  Нагадаємо, у червні в ООН задокументували, що Росія відповідальна за погіршення ситуації у галузі прав людини в окремих районах Донецької та Луганської областей та у Криму.

  Відзначимо, в 2014 році в Україні з'явився інститут бізнес-омбудсмена. У грудні 2014 року цю посаду обійняв литовець Альгірдас Шемета. Нещодавно в інтерв'ю "5 каналу" він розповів, що співпраця з податковими органами та силовими структурами налагоджується успішно.

  Попередній матеріал
  Українська діаспора є гарантом залучення нових інвестицій до України - президент СКУМО
  Наступний матеріал
  Саакашвілі виїхав на нічне патрулювання із службовцями нової поліції