zn.ua

Порошенко, Яценюк та Квіт привітали студентів України зі святом

  17 листопада у світі відзначають Міжнародний день студентів. У зв'язку з цим Президент України, прем'єр та міністр освіти привітали всіх, хто здобуває освіту, з цим святом.

  У вітанні з нагоди Міжнародного дня студентів 17 листопада президент Петро Порошенко заявив, що Україна чекає від своїх студентів громадянської позиції, підтримки демократії, креативного мислення та нових ідей. Про це йдеться в повідомленні на прес-служби Президента.

  Порошенко наголосив: "Переконаний, що ваша активна громадська діяльність, відповідальне ставлення до майбутнього держави, підтримка волонтерських зусиль, зміцнення обороноздатності України стануть вагомим внеском у захист і розвиток країни". 

  Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк теж залишив лаконічний запис "З Днем студента!" на своїй сторінці у соціальній мережі.

  Вітання студентам України озвучив також міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

  "Шановні студенти, від результатів вашого навчання та активної громадянської позиції залежить поступ України, її майбутнє. Саме вам визначати соціальні, економічні та інтелектуальні пріоритети розвитку нашої держави", – написав Квіт на сайті Міносвіти.

  Як повідомляв 5.ua, 25 вересня міністр освіти і науки Сергій Квіт заявив, що МОН підвищить вимоги до іноземних студентів.

  Попередній матеріал
  ФСБ РФ: катастрофа російського літака відбулася через теракт
  Наступний матеріал
  Рішення про розгін Євромайдану в ніч на 30 листопада прийняв Янукович, дав відповідне доручення Захарченку та Клюєву - ГПУ
  Теги:
  Loading...