Кадр із відео

Порошенко: Якби Рада не проголосувала за зміни до Конституції, ми могли б лишитися сам на сам з ворогом

  Зі слів глави держави, сьогоднішнє голосування є нелегким, але послідовним кроком до миру.

  Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час телезвернення до українців у зв'язку з сьогоднішніми подіями у Верховній Раді та біля неї.

  "Що було би, якби сьогодні Верховна Рада не проголосувала за зміни до Конституції України? На порядок зросла би загроза руйнації міжнародної проукраїнської коаліції. Зникло б з порядку денного питання про продовження санкцій, які дуже боляче б'ють по агресору. Цілком реальною стала би перспектива залишитися сам на сам з агресором".

  Разом з тим, Порошенко запевнив, що чинна коаліція продовжить працювати, попри сьогоднішні події під Радою.

  "Я з усією відповідальністю заявляю, що конституційні зміни мають об'єднувати всю Верховну Раду, і це аж ніяк не означає переформатування коаліції. Не йміть віри спекуляціям на цю тему. Чинна коаліція, попри сьогоднішні події у Верховній Раді, продовжить працювати, бо саме так треба в інтересах України. Інші варіанти не розглядаються навіть в теорії", - сказав глава держави. 

  Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запевнив, що всі поранені біля будинку Верховної Ради України 31 серпня отримають матеріальну і медичну допомогу.

  Попередній матеріал
  Яресько планує отримати в бюджет 5 млрд грн від легалізації грального бізнесу
  Наступний матеріал
  Водій, який зніс ворота до "палацу Ківалова", – під домашнім арештом
  Теги:
  Loading...