Порошенко-жінки
5.ua

Порошенко вручив нагороди жінкам-воїнам та волонтерам

  Президент Петро Порошенко вручив нагороди жінкам, які захищають свободу та боронять незалежність України, зокрема волонтерам, медикам, рятувальникам, правоохоронцям.

  Загалом нагороджено 100 представниць слабкої статті. Найбільше відзначили жінок орденом княгині Ольги III ступеня. Серед відзнак медалі за військову службу, захисника вітчизни, ордени 2 та 3 ступенів за заслуги.

  "У час, коли вирішується доля України, наші жінки захищають від агресора свободу і незалежність держави, рятують життя наших воїнів", - сказав Порошенко.

  При цьому Президент додав, що, на жаль, Україні зараз не вистачає однієї українки - Надії Савченко. Порошенко наголосив, що українська льотчиця ламає стереотип про слабкість жіночої статі.

  Такими ж званнями відзначили і предстваників різних економічних, культурних та промислових галузей.

  Петро Порошенко також не лишився з порожніми руками, нагороджена волонтерка у свою чергу подарувала Президенту гільзу від снаряду, привезену з зони проведення антитерористичної операції, на яку нанесені різні символи та пам'ятки. 

  "Очі, які знаходяться над гербом - це ваша відповідальність перед людьми. А вислів, який виписаний з книги пророцтв - говорить про те, що життя людини понад усе", - сказала вона.

  Попередній матеріал
  В "Межигір'ї" затримали росіянина з картами Донецької області
  Наступний матеріал
  Стець призначив радника з питань інформполітики Криму

  Президент відзначив нагородами п'ятьох прикордонників

  Порошенко нагородив Нємцова орденом Свободи посмертно

  Надію Савченко нагороджено орденом

  Державні нагороди отримали 340 бійців АТО