5 канал

Порошенко: відсьогодні ГПУ може розпочати передачу корупційних справ до антикорупційної прокуратури

  Президент України Петро Порошенко вважає, що з призначенням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького Генпрокуратура України може розпочати передачу корупційних справ уже відсьогодні.

  Про це він сказав під час представлення заступника генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. "Генпрокуратура вже з сьогоднішнього дня може почати передавати корупційні справи до антикорупційної прокуратури", - зазначив глава держави.

  Обраного керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького представив Генеральний прокурор Віктор Шокін.

  "Вже сформований бойовий загін, який забезпечить боротьбу з корупцією. Весь світ, як і вся Україна, чекає на боротьбу з корупцією", - заявив Порошенко.

  Він додав, що під час обрання антикорупційного прокурора провели ефективне і прозоре тестування, яке дозволило ухвалити рішення, якому довіряє суспільство. "Чекаю незалежного розслідування справ щодо корупції", - додав президент.

  Нагадаємо, Шокін призначив голову антикорупційної прокуратури.

  Попередній матеріал
  У Сєверодонецьку відкрили Об'єднаний центр цивільно-військового співробітництва
  Наступний матеріал
  У Брюсселі розпочалися торговельні консультації між представниками України, Росії та ЄС
  Теги:
  Loading...