Офіційний сайт Президента України

Порошенко: Українці у Другій світовій звільняли свою землю і Європу від нацизму, а зараз захищають від РФ та її терористів

  У річницю визволення України від нацистських загарбників глава держави Петро Порошенко привітав українців з цією знаменною датою.

  Президент висловив упевненість у переможному завершенні конфлікту, спричиненого російською агресією, повідомляє прес-служба глави держави. 

  "Сьогодні ми відзначаємо 71-ту річницю визволення України від нацистів, вшановуємо пам'ять полеглих, вклоняємося воїнам-визволителям, всім, хто вніс свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми пишаємося героїзмом, силою духу і мужністю наших ветеранів, які в ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю і багато європейських країн, а потім у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста і села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє", - йдеться у зверненні Порошенка до українського народу.

  Глава держави висловив переконання, що саме на українській землі у роки Другої світової війни визначалася подальша доля людства - тут відбулися одні з наймасштабніших і самих кровопролитних битв з ворогом. "Неоціненний внесок українців у спільну перемогу народів Європи над нацизмом", - підкреслив він.

  "На жаль, вже в XXI столітті, після семи десятиліть після закінчення найбільшого в історії людства воєнного конфлікту, через агресію Російської Федерації та підконтрольних їй терористичних формувань українці зі зброєю в руках захищають суверенітет і територіальну цілісність не тільки своєї держави, але і спокій народів всієї Європи", - сказав Порошенко. Він наголосив, що сучасні захисники України виявилися гідними слави своїх дідів і прадідів.

  Попередній матеріал
  Російська поліція відпустила знімальну групу з України, що приїхала висвітлювати суд над Савченко
  Наступний матеріал
  Прикордонники затримали два автомобілі, якими українці везли незаконних мігрантів
  Теги:
  Loading...