Порошенко 5.ua

Порошенко: у регіонах за межами АТО суттєво зріс рівень диверсійної та терористичної загрози

  Президент України Петро Порошенко навів статистичні дані, що свідчать про зростання рівня злочинності в усій країні.

  Про це він заявив на розширеній колегії МВС. За його словами, на це вплинули дії незаконних банформувань у Донецькій та Луганській областях, а також витік у незаконний обіг значної кількості вогнепальної зброї, вибухівки та боєприпасів. 

  "Кримінал користується тим, що значна частина сил і ресурсів правоохоронних органів сконцентрована на боротьбі з різноплановими виявами та наслідками російської гібридної війни проти України. Тому і спостерігається стрімке збільшення окремих видів тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя і здоров'я громадян. При цьому твердження, ніби їх збільшення відбулося переважно у Донецькій та Луганській областях, на жаль є помилковим", - сказав Порошенко.

  За його словами, окрім Донецької області, де кількість умисних убивств з об'єктивних причин російської агресії збільшилась утричі, зростає відповідний показник також у Чернівецькій області — удвічі, Миколаївській — у 1,8 рази, Житомирській — в 1,5 рази.

  "Значно зросла кількість вчинених крадіжок — на 15% в цілому. Це притаманно майже всім областям, але найбільший сплеск цього виду злочину відбувся у Київській та Івано-Франківській областях — майже удвічі. Приблизно таке ж зростання на Чернігівщині та Львівщині", - зазначив глава держави.

  Водночас Петро Порошенко констатував незадовільні темпи боротьби з корупцією у лавах МВС і закликав прискорити її викорінення. 

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині знайшли сховище зі зброєю та боєприпасами
  Наступний матеріал
  Харківська міськрада нарешті визнала Росію агресором
  Теги:
  Loading...