president.gov.ua

Порошенко та Держсекретар США Керрі телефоном обговорили ситуацію на Донбасі та збереження санкцій проти РФ

  Петро Порошенко висловив співчуття американському народу у зв’язку із загибеллю людей внаслідок стрілянини у м. Сан-Бернардіно в Каліфорнії.

  Співрозмовники скоординували позиції щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, йдеться у повідомленні прес-служби Адміністрації Президента.

  Зокрема, говорили про опрацювання модальностей з підготовки виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей у відповідності до українського законодавства, стандартів ОБСЄ та за спостереженням БДІПЛ ОБСЄ.

  Керрі підтвердив незмінну підтримку України з боку США. Наголосив на необхідності подовження санкцій проти Росії до повного виконання  мінських домовленостей. Петро Порошенко також поінформував державного секретаря США про стан українських реформ. Окрім того, Порошенко та Керрі обговорили графік найближчих контактів на високому рівні між Україною та США. 

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 2 грудня 2015 року, США можуть ввести нові економічні санкції проти Росії. Офіційний Вашингтон розглядає можливість застосування додаткових санкцій проти Російської Федерації через систематичне порушення нею договору про ракети середньої та малої дальності.

  Попередній матеріал
  Ємець: Більшість членів ТСК Верховної Ради переконалися у порушеннях під час виборів Криворізького міського голови
  Наступний матеріал
  Сьогодні бойовики стріляли з гранатометів різних типів по позиціях сил АТО в Майорську