president.gov.ua

Порошенко: РФ намагається розколоти Україну за рахунок підривної діяльності та інформаційної війни

  Агресор робить основну ставку на диверсійну діяльність.

  Таку заяву Президент України Петро Порошенко зробив під час підсумкової колегії СБУ, повідомляє прес-служба глави держави.

  Порошенко наголосив: "Агресор зараз робить основну ставку на диверсійну та терористично-підривну діяльність та використання усіх можливих агентів впливу, різку активізацію війни в інформаційному просторі, метою якої є розколоти Україну, дестабілізувати її внутрішньополітичне становище. Розкол має відбутися за ідеологічними, національними, релігійними, мовними та іншими ознаками".

  Глава держави відзначив надзвичайно високу ефективність антитерористичних і протидиверсійних дій СБУ. Під час оперативних заходів було знешкоджено більше 20 ворожих диверсійно-розвідувальних груп, упереджено скоєння більше 200 терористичних актів у різних регіонах України, припинено діяльність понад 70 екстремістських угрупувань, розпочато і завершено розслідування кримінальних проваджень за статтями "шпигунство" і "державна зрада". У затриманих вилучено близько 1,5 тис одиниць зброї, більше 2 тонн вибухівки.

  Окрім того, Порошенко назвав головним внутрішнім ворогом держави корупцію, а боротьбу з нею - головним завданням СБУ на наступний рік. Він закликав забезпечити подальшу комплексну реалізацію антикорупційної політики, в першу чергу, у судовій гілці влади, правоохоронних органах та інших сферах забезпечення життєдіяльності держави. Президент також звернув увагу на ефективну роботу СБУ на випередження дій злочинців та терористів, зокрема у спецоперації зі знешкодження диверсійно-терористичної групи "Лісника".

  Як повідомляв 5.ua, політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець в ефірі "5 каналу" заявив, що путінський режим активно й ефективно працює на розкол Європейського Союзу.

  Попередній матеріал
  На Волині попрощалися із загиблим військовим
  Наступний матеріал
  Суд подовжив термін тримання під вартою екс-очільника СБУ в Києві Щеголєва до 26 лютого
  Теги:
  Loading...