president.gov.ua

Порошенко призначив нового командувача Нацгвардії України

  Ним став генерал-лейтенант Збройних Сил України Юрій Аллеров.

  Указ Президент підписав під час оголошення рішення в Національній академії Нацгвардії у Харкові. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  "Я особисто його знаю. У найважчі часи, коли на фронті було не просто, я бачив його твердість і патріотизм. Який горою стоїть за своїх солдат, але разом з тим зробить усе, щоб виконати наказ і захистити Україну", - зазначив Петро Порошенко.

  "Буду намагатися зробити усе можливе, щоб Нацгвардія не підвела вас і народ. І була на теренах законності збереження спокою свого народу", - сказав командувач НГУ Юрій Аллеров.

  Крім того, у Національній академії Національної гвардії України у Харкові Порошенко вручив нагороди нацгвардійцям. Цього року державні відзнаки посмертно отримав 161 гвардієць. Серед них 4 службовця, які загинули 31 серпня під стінами Верховної ради.

  За даними президента на Сході України за час проведення АТО поранень зазнали 785 гвардійців. Загалом в Антитерористичній операції бере участь понад 18 тис. військовослужбовців Національної гвардії України.

  Нагадаємо, 25 грудня глава держави нагородив 300 бійців АТО. Серед нагороджених - понад 100 військових високомобільних десантних військ та спеціальних підрозділів ЗСУ.

  Попередній матеріал
  За добу бойовики понад 30 разів відкривали вогонь – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Негода у світі: повінь та потужний шторм
  Теги:
  Loading...