Порошенко 5.ua

Порошенко підтримує посилення відповідальності за переміщення контрафакту через держкордон

  Президент України Петро Порошенко виступає за необхідність посилення відповідальності за переміщення контрафактних товарів через державний кордон та лінію розмежування на Донбасі.

  Про це Порошенко заявив у п'ятницю на нараді з представниками силових відомств у Кривому Розі Дніпропетровської області, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Необхідно прискорити напрацювання змін законодавчого нормативного регулювання зазначених питань, зокрема, криміналізації окремих статей щодо, наприклад, незаконного переміщення через державний кордон та лінію зіткнення підакцизних контрафактних товарів", - сказав.

  Крім того, він повідомив силовикам про схвалення Верховною Радою змін до законодавства щодо порядку переміщення товарів у район і з району проведення АТО, згідно з яким порядок переміщення буде встановлювати Кабінет міністрів за поданням СБУ.

  Нагадаємо, Президент анонсував безкомпромісну боротьбу з контрабандою на Закарпатті. Віднині щодо контрабанди та контрабандистів на Закарпатті будуть застосовуватися найбільш жорсткі заходи.

  Попередній матеріал
  Савченко сьогодні етапують до Ростовської області - адвокат
  Наступний матеріал
  У Києві невідомі здійснили напад на патрульну машину
  Теги:
  Loading...