фото АПУ

Порошенко підписав закон про соцгарантії для офіцерів-призовників

  Глава держави підписав закон, що забезпечить соціальні гарантії офіцерам, які несуть службу за призовом.

  Президент 22 жовтня підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Документом, який був прийнятий Верховною Радою 15 вересня, встановлюються гарантії соціального захисту військовослужбовців військової служби за призовом осіб офіцерського складу.

  На зазначених осіб поширюються такі ж гарантії соціального захисту, які передбачені для військовослужбовців інших видів військової служби. Таким чином врегульовано питання забезпечення осіб офіцерського складу, які проходять військову службу за призовом, пільгами і гарантіями, визначеними Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

  Нагадаємо, у червні Верховна Рада внесла зміни до закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соцгарантій родинам Небесної Сотні. Змінами до закону передбачається посилення соцзахисту сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності, на яких поширено статус і пільги, передбачені ветеранам війни, гарантії їх соціального захисту.

  Попередній матеріал
  США вважають, що авіаудари Росії в Сирії посилюють "Ісламську державу"
  Наступний матеріал
  У Харкові відбудеться перша всеукраїнська олімпіада з кібербезпеки
  Теги:
  Loading...