032.ua

Порошенко підписав закон про підтримку волонтерського руху в Україні

  Президент Петро Порошенко підписав закон №246-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності".

  Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, даний закон сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищує якість надання волонтерської допомоги.

  "Закон №246-VIII від 5 березня 2015 року врегульовує суспільні відносини, пов'язані з провадженням волонтерської діяльності в Україні. Основним завданням законопроекту є забезпечення ефективного регулювання правовідносин, що виникають в процесі провадження волонтерської діяльності в Україні, сприяння розвитку волонтерського руху в Україні, підвищення якості надання волонтерської допомоги", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, закон визначає напрями волонтерської діяльності, уточнює терміни "волонтерська діяльність", "волонтер", знімає обмеження для здійснення волонтерської діяльності організаціями та установами, уточнює права та обов'язки волонтерів і організацій та установ, які залучають до своєї діяльності волонтерів, пояснює особливості відшкодування витрат, пов'язаних з наданням волонтерської допомоги; інших змін, які сприятимуть розвитку волонтерської діяльності.

  Окрім того, законом вносяться зміни щодо добровільного страхування життя і здоров'я волонтерів на період надання волонтерської допомоги організаціями та установами, які залучають до своєї діяльності волонтерів.

  Попередній матеріал
  90% підприємств декларують готовність взяти на роботу переселенців із Донбасу
  Наступний матеріал
  Сотні бійців з Житомирщини вирушили охороняти звільнені від бойовиків території на Луганщині

  Майстри спорту і благодійники організували курс профілактики стресу для волонтерів

  10-денний тренінг з тактичної медицини у Естонії пройшли волонтери та військові медики

  Волонтери у Житомирі плетуть маскувальні сітки для бійців АТО

  Терористи передали волонтерам тіла 22 загиблих українських бійців