Порошенко підписав указ про невідкладну евакуацію українців із Непалу

  Президент розпорядився негайно профінансувати відповідні заходи.

  Повідомляється, що за уточненими даними МЗС України, на момент землетрусу в країні перебувало 187 українців, 61 з них досі не виходили на зв'язок із рідними.

  Наразі в пункті збору,який розташований у Почесному консульстві України в Катманду, перебувають 15 громадян, ще із 45-ма вдалося встановити зв'язок. У відомстві також додали, що 5-х українців удалося евакуювати.

  Зазначимо також, що скоро має розпочатися брифінг речника вітчизняного зовнішньополітичного відомства Євгена Перебийноса, на якому він розповість про долю українців. "5 канал" транслюватиме його наживо. Також трансляцію можна буде подивитися на сайті "5.ua" за посиланням: 5.ua/live/.

  Тим часом, нагадаємо, кількість жертв від удару стихії вже зросла до понад 4,5 тисяч осіб. Поранених – майже 7 тисяч. За даними ООН, катастрофа зачепила близько 8 мільйонів людей. Майже 1,5 мільйона з них потребують термінової продовольчої допомоги.

  Пошуково-рятувальна операція в країні триває. На допомогу виснаженим тридобовою безперервною роботою рятувальникам прийшли місцеві армія та поліція.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Києві відбулася зомбі-акція проти газети "Вести": активісти отримали травми
  Наступний матеріал
  У мережі з'явились фото та відео масштабної пожежі на військовому полігоні під Ростовом

  Від руйнівного землетрусу в Непалі постраждало близько восьми мільйонів людей

  У Непалі до порятунку людей долучилися армія і поліція

  Кількість жертв у Непалі зросла до понад чотирьох тисяч осіб

  Українські рятувальники можуть долучитися до пошуково-рятувальних робіт у Непалі