president.gov.ua

Порошенко підписав три "безвізові" закони

  Щодо Закону про електронне декларування продовжуються консультації

  Президент Петро Порошенко підписав три закони, необхідні для лібералізації візового режиму ЄС із Україною. Про це інформує прес-служба Адміністрації Президента.

  Зокрема, підписані закони "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"; "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації"; "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду".

  Щодо Закону про електронне декларування продовжуються консультації з Європейською комісією з метою напрацювання можливих змін, які Президент готовий внести до Парламенту. Ці зміни, як вважає Глава держави, відповідатимуть кращим європейським практикам.

  Порошенко також закликає завершити процедуру призначення повного складу Національного агентства з питань запобігання корупції та забезпечити його належне функціонування.

  Як повідомляв 5.ua, 18 лютого 206 року Рада зуміла ухвалити три закони із "безвізового" пакету

  Попередній матеріал
  Європейські перевізники бояться їхати Україною, бо налякані блокуванням російських фур - представник Мінінфраструктури
  Наступний матеріал
  ЮНЕСКО відмовляється визнати Херсонес російською пам’яткою
  Теги:
  Loading...

  Гройсман підписав ухвалені ВР "безвізові закони" і направив Президенту - прес-секретар

  Україна виконала всі необхідні кроки для безвізового режиму - Яценюк

  Порошенко: Законодавчих перепон на шляху отримання безвізового режиму з ЄС немає

  Клімкін: Як нам ЄС буде довіряти, якщо ми нездатні прийняти "безвізові" закони

  Порошенко очікує запровадження безвізового режиму з ЄС за кілька місяців

  5 канал - трансляція наживо