Порошенко_розвідник
5.ua

Порошенко нагородив 11 українських розвідників з нагоди їхнього професійного свята

  11 військових розвідників отримали нагороди від Президента України Петра Порошенка з нагоди їхнього професійного свята.

  Звертаючись до присутніх на урочистостях, Глава держави відзначив важливість діяльності української воєнної розвідки, особливо в сучасних умовах, коли проти України Росія веде неоголошену, підступну та жорстоку війну. Про це повідомляє прес-служба Президента.

  "Воїни-розвідники є прикладом самовідданості, мужності та героїзму. Ви активно ведете агентурну діяльність, ретельно відстежуєте порушення Мінських домовленостей, викриваєте російські військові підрозділи на території Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим", - сказав Порошенко. 

  Окрім виголошення урочистих привітань, Президент розповів військовослужбовцям про плани на майбутнє. Зокрема, розширення спроможностей агентурної розвідки, нарощування потенціалу радіоелектронної, повітряної та космічної розвідок, налагодження співпраці зі спецслужбами країн-членів НАТО та Європейського Союзу.

  Президент зазначив, що, попри економічні труднощі, заощаджувати на розвідниках уряд не планує. Зокрема, у бюджеті цьогоріч майже вшестеро збільшено видатки на будівництво житла та для компенсації за оренду житла військовослужбовцям Міністерства оборони.

  Нагадаємо, 2 серпня у день ВПС ЗСУ України Порошенко звернувся з привітанням до особового складу і ветеранів Військово-повітряних сил ЗСУ. Окремо Порошенко згадав про загиблих пілотів, які віддали життя "за мир в Україні, за наше з вами право будувати вільну європейську державу".

  Попередній матеріал
  СБУ заблокувала фінансування держустанов на тимчасово окупованих територіях
  Наступний матеріал
  У соцмережах з'явилась інформація про розстріл одного із ватажків "ДНР" Пургіна