Фото ugcc.org.ua

Порошенко і Яценюк привітали голову УГКЦ з 45-літтям

  Сьогодні Верховний архієпископ Української греко-католицької церкви Валерій Шевчук святкує свій день народження.

  Голові українських греко-католиків виповнилось 45 років, з чим його і привітав Президент України Петро Порошенко та голова уряду Арсеній Яценюк.

  На сторінці голови держави у Facebook йдеться: "Найщиріші вітання Верховному архієпископу УГКЦ Святославу Шевчуку із днем народження. Високо ціную Ваше самовіддане служіння Богу і народові. Своєю патріотичною позицією та добрими справами Ви здобули заслужений авторитет в Україні і світі. Многая літа!".

  Чільник уряду привітав панотця так: "Сьогодні Блаженнішому Святославу 45 років, а він вже чотири роки очолює Українську Греко-Католицьку Церкву. За ці роки його вірні були на передньому краї всюди, де цей передній край проходив: на Майдані, на фронті, у шпиталях, у волонтерському русі. Він був зі своїми вірними і гідно продовжує справу своїх великих попередників – Андрея Шептицького, Йосифа Сліпого, Любомира Гузара. Вітаємо, Владико!"

  Нагадаємо, Святослав Шевчук народився в місті Стрий на Львівщині в 1970 році. Сьогодні, 5 травня 2015 року, голові УГКЦ виповнилося 45 років.

  Попередній матеріал
  Військовослужбовці США візьмуть участь у святкуванні Дня перемоги у Мінську
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура розслідує причетність Ахметова до фінансування бойовиків на Донбасі

  Президент зустрівся з головою УГКЦ

  Екс-голова УГКЦ закликає вірити у неминучу перемогу над злом

  В УГКЦ видали інструкцію про поведінку священиків під час виборів

  Глава УГКЦ увійшов у топ-10 людей року за версією журналу "lnside the Vatican"