5 канал

Порошенко: Друга граната під час сутичок під ВР 31 серпня повинна була потрапити у вікно будинку парламенту

  Президент України Петро Порошенко заявив, що перша граната, яку кинули злочинці 31 серпня під Верховною Радою, призначалася для Нацгвардійців, а друга мала потрапити у вікно будинку парламенту.

  Про це він сказав на розширеному засіданні уряду. "Перша граната, яка мала летіти, вона мала вразити Нацгвардійців, викликавши вогонь у відповідь, друга граната призначалася для вікна Верховної Ради", - зазначив глава держави.

  Порошенко також розповів про план терористів на 31 серпня під ВР. "Зараз можу сказати план, який був у терористів: покрити димом виконавців для того, щоб захистити відеоспостереження димом, для того, щоб не встановити особи тих злочинців, які планували вбити людей і зробити цю провокацію. І саме тому представники Нацгвардії викидали димові шашки для того, щоби не дати покрити злочинців. Не гранати, а димові шашки відкидали для того, щоб забезпечити потім розслідування злочинів", - сказав Президент.

  За його словами, внутрішня дестабілізація в Україні під час відносної тиші у зоні проведення Антитерористичної операції, недопустима. 

  Попередній матеріал
  На Одещині затримали на хабарі дільничного міліціонера
  Наступний матеріал
  Російські окупанти ріжуть на металобрухт один із символів Донецька (фото)