president.gov.ua

Порошенко: Держава завжди має бути повернута обличчям до людей з інвалідністю

  Глава держави Петро Порошенко зустрівся з уповноваженим Президента з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем напередодні звіту України в Організації Об’єднаних Націй.

  Як повідомляє сайт Президента, Порошенко відзначив активну діяльність Сушкевича. Глава держави підкреслив, що Україна переживає складні часи, і держава має збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідністю. Особливо важлива допомога учасникам АТО, зокрема в питанні протезування та психологічної реабілітації.

  "Сьогодні це ті люди, які, в першу чергу, потребують уваги, допомоги та психологічної реабілітації, що допоможе адаптуватися і забезпечити нормальну інтеграцію. Держава завжди має бути повернута обличчям до них", - підкреслив Порошенко.

  Сушкевич доповів Президенту про результати роботи. Так, вдалося знайти компроміс з урядом та зберегти пільги на проїзд в транспорті для інвалідів, в питанні оподаткування пенсій, а також виплат, вирішено питання щодо фінансування громадських організацій інвалідів.

  Уповноважений Президента повідомив про проблеми в питанні протезування, зокрема - загрозу зупинки надання допомоги через корупційні схеми, які існували. "Нам вдалося разом з Міністром соціальної політики та при підтримці Міністра охорони здоров'я знайти механізм, який убезпечить від зупинки протезування", - сказав Валерій Сушкевич. Щодо реабілітації воїнів АТО, то це питання обговорювалось Уповноваженим Президента з Представництвом НАТО в Україні і були досягнуті домовленості про допомогу.

  Президент також звернув увагу на успіхи та досягнення українських паралімпійців. "Нам треба удосконалити механізм присудження стипендій Президента України", - сказав Порошенко.

  Нагадаємо, у червні Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект №2884. Документ передбачає видачу інвалідам без відповідних посвідчень довідок, які дають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

  Попередній матеріал
  Світовий банк прогнозує подальше падіння цін нафту
  Наступний матеріал
  Пожежа в китайському порту продовжується, рівень ціаніду в повітрі перевищено у вісім разів
  Теги:
  Loading...