YouTube / 5 канал

Попова: Відновленню українського мовлення на Донбасі заважають недостатнє фінансування і постійні обстріли

  Для забезпечення мовлення українських телеканалів на Донбасі не вистачає достатнього фінансування.

  Крім того, заважає відсутність високих точок та вільних частот, а також неможливість розміщення передавачів в окремих населених пунктах через постійні обстріли бойовиками. 

  Про це в ході брифінгу щодо звіту роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення заявила заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

  "Що нам заважає швидко робити те, що ми намагаємося зробити - відключити російські канали і більше включити наших каналів: це, по-перше, відсутність фінансування на здійснення закупівель фідерів і антен. Нам надають передавачі, але не завжди надають фідери і антени... Ті, що є в наявності, потребують ще додаткових затрат на це", - сказала вона.

  За словами Попової, через постійні обстріли з боку терористів неможливо розмістити передавачі.

  "Також є проблема з неможливістю розміщення передавачів в окремих населених пунктах через постійні обстріли, це, наприклад, наша телевежа Концерну РРТ в Попасній, де терористи навмисно влучили в наші антени, і на жаль вона зараз не працює", - зазначила заступник Мінінформполітики.

  Крім цього, вона уточнила, що бракує високих точок і вільних частот для українського мовлення.

  "Відсутність інколи вільних частот для нашого мовлення, для відновлення мовлення на наших частотах, тобто для відключення російських телеканалів, це в принципі нам не заважає, тут потрібен тільки бюджет і передавачі", - сказала Попова.

  Нагадаємо, про важливість відновлення українського телевізійного мовлення на окупованих російськими терористами територіях напередодні заявляв і заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Андрусів у програмі "Експертна тема" на "5 каналі".

  Попередній матеріал
  Словацькі прикордонники затримали українця, який намагався вивезти велику партію бурштину
  Наступний матеріал
  У Вінниці СБУ викрила незаконне обладнання, що перехоплювало міжнародний телефонний трафік
  Теги:
  Loading...