5 канал

Понад 600 юнаків із Вінниччини призвали до українського війська

Солдатів-строковиків в армію проводжали урочистим концертом у місцевому Будинку офіцерів.

На захід запросили й досвідчених бійців, які служили в найгарячіших точках Донбасу. Спочатку хлопці пройдуть навчання у підготовчих центрах. Комісари запевнили, з одягом, харчуванням та озброєнням проблем немає. Юнаки налаштовані рішуче. Кажуть, у разі потреби готові захищати державу.

"Це мій обов'язок перед державою. Тим більше зараз ми переживаємо тяжкі часи і нам потрібні люди, які можуть і вміють захистити Україну", - зазначив призовник Віталій Мельник.

"Жоден військовослужбовець строкової служби не буде проходити службу у зоні бойових дій. Вони будуть проходити службу не обов'язково у Вінницькій області , а по всій Україні, по військових частинах. На початку більшість попадуть в навчальні центри де пройдуть підготовку молодого бійця", - повідомив в.о. заступника Вінницького обласного комісара з роботи з особовим складом та громадськістю Сергій Ананьєв.

Нагадаємо, 1 жовтня, в Україні стартує осінній призов на строкову військову службу. Призову в жовтні-листопаді 2015 року підлягають 11 тис. 6 людей. Повідомляється, що до Збройних сил буде направлено 5 тис. 206 громадян, до Нацгвардії – 5 тис. осіб, а до Держспецтрансслужби – 800.

Попередній матеріал
Суд заарештував екс-директора Львівського бронетанкового заводу із заставою у 30 млн грн
Наступний матеріал
Генпрокуратура передала до суду обвинувачення проти нардепа Мельничука
Теги:
Loading...