dpsu.gov.ua

Польща спростила для українців місцевий прикордонний рух

  Президент Польщі Броніслав Коморовський підписав закон про ратифікацію протоколу, який змінює Угоду про місцевий прикордонний рух з Україною.

  Як повідомляє УНІАН, про це йдеться у повідомленні на сайті президента Польщі. "Було вирішено продовжити термін перебування на території Польщі для власників дозволів на місцевий прикордонний рух до 90 днів” - йдеться у документі.

  Крім того, осіб, які просять про видачу другого та наступного дозволу на МПР, звільнили від оплати консульського збору. Також ці особи менше очікуватимуть на подачу заяви та зможуть подавати документи у пунктах, що розташовані в містах, де немає польських консульських установ.

  Окрім того, відтепер необов'язково мати медичне страхування під час перебування у прикордонній зоні.
  Доповнений також список адміністративних одиниць у прикордонній зоні (3 – у Волинській та 1 – у Львівській областях), де діє МПР. Зміни до угоди про МПР були підписані у грудні 2014 року у Варшаві президентами Польщі та України - Броніславом Коморовським і Петром Порошенком.

  Нагадаємо, у березні Україна припинила дію угоди з Російською Федерацією про місцевий прикордонний рух. З 16 березня державний кордон можна перетинати виключно через міжнародні пункти пропуску.

  Попередній матеріал
  Віце-прем'єр: В надрах Полісся залишається до 80% бурштину, який не дістанеться мародерам
  Наступний матеріал
  Чотирьох представників ПС, причетних до стрілянини у Мукачевому, заарештовано - Геращенко
  Теги:
  Loading...