гапура 5.ua

Полковнику міліції Гапурі подовжили запобіжний захід

  Червонозаводський райсуд Харкова подовжив запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання колишньому полковнику міліції Олександру Гапурі.

  Його звинувачують у службовій халатності під час подій 19 лютого минулого року поблизу Академії Нацгвардії. Тоді невідомі в балаклавах палицями побили активістів євромайдану, які блокували виїзд курсантів до Києва. Напередодні суд заслухав двох потерпілих у справі: знімальну групу одного з телеканалів. Заслухати решту постраждалих суд планує 25 червня. 

  "Гапура там весь час перебував на місці цих всіх подій і все це прекрасно бачив. Бачив, як заподіювалися телесні ушкодження співробітниками міліції, міг втрутитися, але в силу невиконання ним належним чином своїх службових обов'язків цього не зробив", - заявив прокурор Денис Пузіков. 

  "Ніхто не заперечує те, що Гапура був на місці цих подій, він дійсно там був. А ось що стосується його повноважень, чи міг він управляти і керувати спеціальними підрозділами "Беркут", "Грифон" - це велике питання, про це ми будемо говорити далі в ході судового слідства", - зазначив адвокат Олександра Гапури.

  Попередній матеріал
  Справу екс-беркутівців, яких звинувачують у вбивстві 39 євромайданівців, розглянуть сьогодні
  Наступний матеріал
  Після медичної реформи українці можуть сподіватись на безоплатну невідкладну допомогу - Перегінець

  Більшість суддів, яких потрібно люструвати, призначено на довічні посади - Волох

  Колишнього начальника Київського військового ліцею засуджено на три роки за хабар

  На Київщині суддя вимагав хабар від потерпілого у ДТП

  ГПУ має відкрити справу проти суддів Київського апеляційного адмінсуду - Повх