Юрій Стець 5.ua

Поліпшення медійного середовища в Україні: представник ОБСЄ заявив про "новий день у демократії"

Зміни до законів у галузі медіа до початку вересня планує підготувати Міністерство інформаційної політики.

Як повідомляє "5 канал", про це заявив міністр Юрій Стець на брифінгу за участі представників ОБСЄ. За його словами, за підтримки ОБСЄ готується документ, узгоджений представниками громадянського суспільства, журналістами, політиками та експертами.

"Ми готові постійно і активно долучатися до роботи над цією та подальшими ініціативами, які спрямовані на поліпшення медійного середовища в Україні. Ми готові надавати наших експертів для подальших консультацій. Наш офіс може долучитися у будь-якій формі до співпраці з київським офісом ОБСЄ. Ми готові також надавати наших експертів для роботи в різних секторальних групах та у відповідних комітетах", - наголосила представник ОБСЄ з питань свободи засобів масової інформації Дуня Міятович, яка брала участь у брифінгу в режимі відеоконференції. За її словами, головним принципом змін має бути першочерговість свободи слова й думки.

"Це дуже позитивні кроки і навіть, я б сказав, новий день у демократії, коли міністерство настільки відкрито залучає громадськість та медіаспільноту для обговорення таких важливих документів", - заявив старший співробітник проектів координатора проектів ОБСЄ Джеффрі Ерліх.

"Можу тільки ще раз подякувати за співпрацю і сказати, що нам важлива оцінка і ОБСЄ і міжнародних експертів. Наголошую на тому, що ці рекомендації опрацюють юристи міністерства і, очевидно, нададуть представникам громадськості, які входять до експертної ради міністерства, що вони використали їх у своїй роботі", - сказав Стець.

Раніше у ході конференції "Безпека журналістів, свобода медіа та плюралізм в часи конфлікту" Стець заявив, що численні порушення прав журналістів в анексованому Криму та на окупованих територіях Донбасу вимагають задіяння всіх можливих механізмів для їх захисту.

Попередній матеріал
Корея відкриває кордони, подолавши епідемію вірусу MERS
Наступний матеріал
Володимир Демчишин: Для України ціна на російський газ має бути нижчою, ніж у Європі
Теги:
Loading...