Правий Сектор мітинг
5.ua

Подробиці сьогоднішнього пікету "Правого сектору" під Адміністрацією Президента

"Правий сектор" не роззброюватимуть, а перемови про їхній вступ до лав Збройних сил триває - таку відповідь від Банкової почули бійці ДУКу, які прийшли мітингувати під стіни Адміністрації Президента.

"Правий сектор" під вікнами Адміністрації Президента просить пояснити, хто наказав заблокувати їхню  військову частину на Дніпропетровщині.

"Армія не може проводити ніяким чином  подібні речі серед населених пунктів, це ж не полігон", - сказав член центрального проводу військово-політичного руху "Правий сектор" Андрій Бондаренко.

Просто під час мітингу  "Правий сектор" дізнається, чому Збройні сили розмістилися біля їхньої бази: проводили навчання довкола бази "ПС". Проте пояснення про навчання  добровольців не влаштовують.

Складати зброю "Правий сектор" не збирається. А от перестати бути добровольцями в принципі готові. Єдине - до Нацгвардії не хочуть. А до Збройних сил підуть залюбки, але на умовах автономної структури в Міноборони, зі своїми правилами.

В Адміністрації Президента мітингувальників запевнили, що роззброювати "Правий сектор" ніхто не збирається. Тим більше - перемови про вступ їхніх бійців до лав Збройних сил ще триває. На тому і розійшлися.

Більше – в сюжеті "5 каналу", Анна Мірошниченко, Даниїл Шматько

Попередній матеріал
У Афганістані поліція заявляє про знищення осередку "Талібану" у провінції Кундуз
Наступний матеріал
Міліція розслідує справу нападу на журналістів телеканалу ZIK

"Правий сектор" не хоче йти в ЗСУ окремим батальйоном - журналіст

Мітинг "Правого сектору" під АП – ексклюзивні фото

"Правий сектор" мітингує під АП

Підрозділи ЗСУ будуть відведені від бази "Правого сектору" на Дніпропетровщині – речник "ПС"