фото te.20minut.ua

Податківці викрили "конвертцентр" з обігом майже 2 млрд грн

  Працівники податкової міліції викрили центр мінімізації з загальним обігом 1,9 млрд грн.

  Про це повідомляють у Державній фіскальній службі України. 

  "Співробітниками податкової міліції Центрального офісу з обслуговування великих платників у рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ч.3 ст.209 КК України, встановлено групу осіб, які у 2014 році створили "центр мінімізації" та шляхом використання документів і реквізитів підконтрольних підприємств займались незаконним формуванням податкового кредиту з ПДВ", - сказано в повідомленні.

  У відомстві інформують, що зазначені особи конвертували грошові кошти та легалізували доходи, одержані злочинним шляхом, використовуючи в якості транзиту грошей розрахункові рахунки підприємств, відкриті в одному з комерційних банків Києва.

  Під час проведених обшуків вилучено 57 печаток та штампів підприємств з ознаками фіктивності з загальним обсягом задекларованого обороту 1,9 млрд. грн. та 6 печаток підприємств нерезидентів. Також було вилучено грошові кошти у розмірі 50 тис. грн. та $8 тис.

  Крім того, податківці наклали арешти на 31 розрахунковий рахунок підприємств, на яких заблоковано 139 тис. грн, та вилучили документи, які підтверджують злочинну діяльність, а також заарештували 3 броньованих автомобілі загальною вартістю 6,9 млн грн, що використовувалися для здійснення протиправної діяльності.

  Як повідомляв 5.ua, у липні на Донеччині викрили конвертаційний центр з обігом у понад 1 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Київські школи відновлять роботу з 7 вересня – КМДА
  Наступний матеріал
  Впроваджується психологічна реабілітація учасників АТО, досвіду якої Україна ще не мала – Шевченко
  Теги:
  Loading...