Кадр із відео Canal+

Подарунок кремлівській пропаганді: французький Canal+ показав фільм про Майдан попри протести українського посольства

  Фільм про Революцію Гідності показав таки французький Canal+ попри те, що українське посольство просило зняти його з ефіру, бо вважало його таким, що не відповідає дійсності.

  Українські дипломати у Франції назвали фільм "солодкою музикою для вух прихильників теорій змови та російської пропаганди". Вони вважають, що стрічка дає хибне уявлення про ситуацію в Україні. Натомість посольство запропонувало телеканалу цілу добірку документальних фільмів, які не спотворюють реальність.

  Фільм "Україна: маски революції". У стрічці розповідається про "злочини" батальйону "Азов" та "Правого сектора" на Майдані. При тому, що "Азова" під час Євромайдану не існувало, а сформований він був лише у травні 2014 році. Автор фільму також стверджує, що російськомовні люди в Україні прирівнюються до людей другого сорту через закон, який забороняє говорити в країні російською.

  Попри те, що результатів розслідування подій в Одесі 2 травня ще немає, у фільмі стверджується, що Будинок профспілок, у якому загинули 42 людини, підпалили прибічники "Правого сектора", а революцію в Україні спонсорував Держдеп США.

  У вівторок французькі журналісти, що знаходяться в Україні, підготували текст колективного звернення, в якому виступили з критикою "Масок революції". Вони назвали це відео продуктом для російського пропагандистського каналу Russia Today.

  Попередній матеріал
  "Самопоміч" наполягає на відставці Яценюка
  Наступний матеріал
  В ЄС обговорюють можливість виходу Британії