5 канал

Планується добір детективів - Центр протидії корупції

  Детективів ще добиратимуть. Під час добору застосовуватимуть поліграф.

  Про тонкощі відбору детективів розповіла член правління Центру протидії корупції Олександра Устінова в ефірі "5 каналу".

  "Детективів будуть добирати. Мало того, наскільки мені відомо, - це те, що говорив пан Ситник, - що людям, які набрали менше 20 балів по "general skills", дадуть можливість перездати. Тому що всі розуміють, що було дуже психологічно важко. Є така позиція, що ті люди, які пройшли і здали на знання законодавства, їм дозволять спробувати ще раз перездати цей "general skills". Перше, по чому починали питати всіх детективів – це по декларації. Коли ти бачиш, що людина все життя працює в Генеральній прокуратурі, а в неї 30 га землі під Києвом, 3 квартири і дві машини з офіційною зарплатою в 15 тис. грн, в тебе одразу виникають питання. І це люди, які проходили тести. Саме тому ми попросили пана Ситника застосувати поліграф до цих фінальних кандидатів, які пройшли, щоб ще раз перевірити їх на доброчесність, щоб розуміти, що людина, яка прийшла сюди, прийшла для того, щоб боротися з корупцією, а не далі якісь корупційні схеми створювати. Важливо дізнатися, чи в цих людей немає якихось справ, які можуть використовувати проти них інші люди", - повідомила Устінова.

  Крім того, Устінова заявила, що більшість кандидатів у детективи Антикорупційного бюро, серед яких було дуже багато правоохоронців, не пройшли тести на загальну логіку.

  Попередній матеріал
  Чергове засідання у справі Кернеса призначили на 7 вересня
  Наступний матеріал
  Україна домовилася з основними кредиторами про списання 20% номіналу боргу - Яресько
  Теги:
  Loading...