іноземні студенти 5.ua

Після масової бійки у Харкові іноземні студенти вимагають гарантувати їхню безпеку

У Харкові на площі Конституції студенти іноземці вимагали знайти винних у різанині і гарантувати їхню безпеку в місті.

Учасники акції - переважно молодь з арабських країн, Туреччини та Індії, які навчаються у тамтешніх вишах. Іноземні студенти налякані нападом кількох десятків молодиків, що був у четвер. Тоді найбільше постраждали четверо йорданців. Двох із них напередодні відправили літаком на батьківщину для подальшого лікування.

"Ми дуже любимо Україну, ми тут довго жили, і будемо ще жити, поки не закінчимо вчитися. Але ми не образили нікого, намагалися з усіма бути дружніми. Щоб зрештою прийшли такі хлопці і напали? За що? Чим ми образили їх?" - висловив збентеженність Аль-абдаллах Імад, студент з Йорданії.

У харківській лікарні швидкої допомоги досі залишаються четверо з шести постраждалих - по двоє громадян України та Йорданії. Ще двох іноземців напередодні доправили літаком до Омана.

Масова бійка сталася увечері у четвер. Майже 40 молодиків із битами та холодною зброєю накинулися на мешканців студентського містечка Харківського національного університету. Постраждали дев'ятеро людей. Трьох після надання допомоги відпустити додому. Решту ушпиталили. Міліція затримала п'ятьох підозрюваних, решту розшукують. Правоохоронці порушили кримінальну справу за трьома статтями: злісне хуліганство, розбійний напад і замах на вбивство. Коментарів поки не дають, посилаючись на хід слідства.

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Попередній матеріал
ГПУ мабуть єдина структура, в якій процес люстрації відбувся – Даниленко
Наступний матеріал
Британія відзначає 800-річчя Великої Хартії Вольностей
Теги:
Loading...