pinchukfund.org

Пінчук став першим українцем, який увійшов до дорадчого комітету Атлантичної ради США

  Український бізнесмен Віктор Пінчук увійшов до складу Міжнародного дорадчого комітету Атлантичної ради (Atlantic Council).

  Віктор Пінчук став першим українцем, якого запросили долучитися до роботи комітету цього провідного аналітичного центру США, підкреслили у прес-офісі бізнесмена.

  Як зазначається у прес-релізі Фонду Пінчука, сам він прокоментував подію так: "Атлантична рада обстоює інтереси вільної, демократичної та успішної України перед світовими лідерами. Я маю за честь увійти до складу Міжнародного дорадчого комітету. Уже більше 10 років я працюю над інтеграцією України в світове співтовариство та підтримую тих, хто хоче втілювати зміни в Україні. Сьогодні це питання є важливішим, аніж будь-коли. Атлантична Рада – чудовий партнер у цьому процесі".

  Завданням Атлантичної ради – провідного аналітичного центру, розташованого у Вашингтоні – є сприяння конструктивному лідерству США у світі та залучення США до світових процесів, уточнюється у повідомленні. Атлантична рада відіграє ключову роль у роботі зі союзниками та партнерами над вирішенням складних глобальних проблем.

  Міжнародний дорадчий комітет (МДК) Ради – впливова група лідерів бізнесу та політикуму, яка консультує президента та членів Атлантичної Ради щодо перспектив подальшого розвитку. До складу МДК входять керівники таких компаній як Blackstone, Coca Cola, Unilever тощо, а також колишні керівники державних органів та урядів, які займалися творенням політики, у тому числі екс-Прем’єр Іспанії Хосе Марія Азнар, екс-прем’єр Пакистану Шаукат Азіз, екс-прем’єр Швеції Карл Більдт, колишній радник президента США з національної безпеки Збігнев Бжезінскі, екс-міністр оборони США Чарльз T. Хейгел, екс-президент Польщі Александр Квасьнєвський.

  Нагадаємо, минулоріч у Флоренції Віктор Пінчук отримав премію "Людина епохи Відродження-2014".

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд залишив Корбана за ґратами
  Наступний матеріал
  У Верховній Раді пропонують припинити дипломатичні відносини з Росією
  Теги:
  Loading...

  Звіт Атлантичної ради показує російську роль у знищенні малайзійського "Боїнга" - Сироїд

  Події на Сході України є прямою агресією з боку РФ - звіт Атлантичної Ради

  Яценюк в Атлантичній раді: ми все ще сподіваємось на мир