5.ua

Пілотний проект реформи харчування ЗСУ у Львові: експеримент проходить вдало

Вдався експеримент зі зміни харчування військовослужбовців за стандартами НАТО в Академії сухопутних військ у Львові.

Про це заявляють керівники навчального закладу.

Випробування нової схеми в академії триває місяць. У каталог харчування тепер входить близько 300 найменувань замість колишніх 32. Тому меню тепер різноманітне. Експеримент триватиме до кінця року.

"Вважаю його прогресивним. Тому що неодноразово, коли у нас проводяться міжнародні навчання, коли американці чи канадці привозять свою систему харчування, вона в рази відрізняється від того, що було в Збройних силах України до сьогоднішнього дня, до проведення цього експерименту", - зазначив в.о начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Олександр Сивак.

"Закупівлі проходять в системі електронних торгів, прозоро. І там на відкриті торги виходять 5-6 компаній. Частина не втручається в цей процес", - додав представник проектного офісу Міністерства оборони України Максим Колесніков.

Нагадаємо, 19 вересня під час робочої поїздки до Львівського гарнізону міністр оборони України Степан Полторак заявив, що наступного року армію переведуть на нову систему харчування.

Попередній матеріал
Вчора на Маріупольському напрямку відвели танки, сьогодні відведуть бойові машини – штаб АТО
Наступний матеріал
Сьогодні КС визначить, чи не суперечить закон "Про очищення влади" Конституції України
Теги:
Loading...