Яценюк 5.ua

Підвищені пенсії і зарплати для бюджетників будуть виплачені на початку жовтня - Яценюк

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк поінформував, що підвищені зарплати і соцвиплати бюджетникам і пенсіонерам будуть нараховані на початку жовтня.

  Про це він повідомив сьогодні, 20 вересня, в програмі "10 хвилин з прем'єр-міністром". "З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. Тому підвищені заробітні плати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня", - сказав глава уряду.

  Щодо працівників бюджетної сфери, прем'єр-мініст нагадав, що вони вже отримали авансові виплати: "Тому підвищені заробітні плати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня".

  У той же час Яценюк відзначив, що в місцевих бюджетах є необхідні кошти для виплати підвищеної заробітної плати бюджетникам, адже в результаті бюджетної децентралізації вони отримали додатково 40% доходів.
  "Центральний бюджет дає свою суму коштів, місцеві бюджети мають також необхідну суму коштів для забезпечення 100% виплати всіх підвищених соціальних стандартів, про що Кабінет міністрів України вже ухвалив відповідне рішення", - підкреслив глава уряду.

  Яценюк нагадав, що 17 вересня парламент конституційною більшістю підтримав законопроект уряду України щодо підвищення заробітних плат і пенсій. "Середній розмір такого підвищення становить від 13 до 19%. 19% - на платню висококваліфікованих працівників, 13% - пенсіонерів", - зазначив він.

  Попередній матеріал
  Вік призовників збільшать з 18 до 20 років – Порошенко
  Наступний матеріал
  Порошенко про розслідування вбивств на Майдані: "Я не збираюся виступати адвокатом правоохоронних органів"
  Теги:
  Loading...