5.ua

Підручники для 4-го і 7-го класів надруковані, але їх потрібно викупити – нардеп

Підручники для учнів 4-го і 7-го класів уже надруковані, але бракує коштів, щоб їх викупити, аби спрямувати до шкіл.

Про це сьогодні, 2 жовтня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомила голова комітету ВР з питань науки та освіти Лілія Гриневич.

"Сьогодні міністр повідомив, що підручники є надруковані, але їх потрібно викупити. Щоб їх викупити, необхідно, аби органи місцевого самоврядування додали гроші до тих коштів, які ми в Верховній Раді спрямували на зі зекономлених коштів за рахунок зниження зарплат народним депутатам", - пояснила вона.

Голова профільного комітету в ВР також повідомила, що кошти для цих підручників не були закладені в бюджеті, книги мали бути платними: "Але потім ми все-таки знайшли половину грошей з цих депутатських коштів. Зараз органи місцевого самоврядування повинні докласти свої кошти, і на цю тему вже прийнята постанова Кабінету міністрів. І тоді ці підручники можна буде викупити". 

Зазначимо, у цьому навчальному році учні четвертих і сьомих класів досі не отримали підручників. Школи розпочали навчання без підручників. Як повідомляло видання "Дзеркало тижня", МОН на початку серпня розробило методичні рекомендації для вивчення навчального матеріалу в четвертому і сьомому класах, передбачаючи таку ситуацію. 

Попередній матеріал
Українські виші вперше потрапили до престижного британського рейтингу
Наступний матеріал
НАТО не змінить своєї позиції щодо Росії навіть через боротьбу з ІД - Столтенберг
Теги:
Loading...