5 канал

Підозрювана у вибуху в Харкові "Тереза" вимагала відводу всієї прокурорської групи

Відводу всієї прокурорської групи вимагала підозрювана у вибуху в Харкові, Лариса Чубарова. Черговий розгляд справи громадянки Росії з позивним "Тереза" відбувся в Київському районному суді міста.

Обвинувачена подала до суду низку клопотань. У відводі прокурора суд одразу відмовив, а для розгляду клопотань оголосив перерву до 17 листопада. Нагадаємо, Чубарову обвинувачують у скоєнні вибуху 7 квітня в центрі Харкова. Тоді ніхто не постраждав, було пошкоджено стелу з українським прапором.

Крім цього, її звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України, адже Чубарова, за версією слідства, брала участь у боях на Донбасі на боці бойовиків.

"Якщо, наприклад, Апеляційний суд визнає, що відведення було мотивованим, були підстави для його задоволення, справа була розглянута незаконним складом суду, це одна з підстав для скасування вироку", - сказав захисник Чубарової Олександр Шадрін.

"Заявили про те, що я нібито зацікавлений в якомусь результаті справи, втім, як і минулого разу, вони теж заявляли. Вважаю, що відведення необґрунтоване", - зазначив представник обвинувачення Володимир Лимар.

Нагадаємо, слідчі встановили, що 46-річна харків'янка, громадянка Росії, Лариса Чубарова на початку минулого року була активісткою місцевого антимайдану та брала участь у проросійських акціях.

Попередній матеріал
На Кіровоградщині встановили меморіальну дошку бійцю Максиму Вербовому
Наступний матеріал
Сьогодні уряд має затвердити скільки днів відпочиватимуть українці на новорічні свята