Під будівлею уряду ВІЛ-позитивні вимагають ліків

  Десятки ВІЛ-позитивних українців вишикувалися у чергу біля приміщення уряду з порожніми пляшками для ліків.

  Вони вимагають від чиновників, зокрема, і від прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, вирішити проблему постачання анти-ретро-вірусних препаратів. Люди побоюються, що доведеться перервати лікування. Оскільки медикаменти закінчуються. Цього не спростовують і в Міністерстві охорони здоров'я.

  Кажуть, що ліків потребує 30 тис. людей. В уряді зазначають, що винна компанія-постачальник. Їй начебто перерахували понад 50 млн грн, тобто повністю оплатили ліки для ВІЛ-позитивних. Однак, медикаменти й досі зберігаються на складах компанії-виробника.

  "Ми працюємо, як з виробником, так і з компанією, яка мала поставити ліки. Ми працюємо з регіонами, з лікарями, з пацієнтами з тим, щоб убезпечити переривання лікування. Зараз можна сказати, що мінімум до середини липня у нас є гарантія того, що переривання лікування не станеться, і щоб до того часу вже перша партія поставок відбулася", - пояснив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець.

  "Запасів у мене буквально на два тижні лишилося, приймаю ліки більше року. Спочатку показники були погані, зараз постійно покращуються", - говорить пацієнт Сергій Радченко. 

  Попередній матеріал
  У Львові успішно відбувся чемпіонат України зі швидких шахів і блискавичної гри
  Наступний матеріал
  Аваков розпустив ДАІ Миколаївської області та оголосив набір до лав патрульної служби