elise.com.ua

Під будівлею ДТЕК Ахметова пройшов мітинг

  Кілька десятків представників "Демократичного альянсу" із плакатами та символікою власної організації провели мирну акцію під офісом приватної компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

  Про це інформує "РБК-Україна".

  Так, згідно з повідомленням, "Демальянс" запропонував шахтарям разом вийти проти Ріната Ахметова: мітингарі вигукували "Рінат, припини маніпулювати", "Шахтарі, ідіть сюди", "Разом із шахтарями проти Ахметова", ""Ні" – маніпуляціям Ахметова".

  Організатори акції пояснили, що проведення мітингу мало на меті в першу чергу привернути увагу шахтарів. Зі слів представників "Демальянсу", гірники повинні висувати свої вимоги ДТЕКу, а не Верховній Раді чи Кабінету міністрів.

  "Це не наш протест, не наш мітинг. Ми облаштували місце для протесту шахтарів. Ми даємо зрозуміти і говоримо про те, що краще місце для пікетування сьогодні є саме на вулиці біля стін офісу ДТЕК", - наголосив глава "Демократичного альянсу" Василь Гацько.

  "Ми говорили з представниками профспілок. Зараз поїдемо, пошукаємо їх і спробуємо переконати, що так потрібно", - додав він. Так, повідомляється, що о 12:00 учасники акції зібрали речі і покинули вулицю перед офісом компанії ДТЕК.

  Нагадаємо, напередодні міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив, що шахтарі з державних шахт повернулись на свої робочі місця, а акції у Києві - штучні.

  Попередній матеріал
  "Подумав, що відео з Прип'яті" – в інтернеті набирає популярність відео безлюдного вокзалу в Криму
  Наступний матеріал
  За добу в зоні АТО загинув один український військовий, ще троє поранено

  Страйк шахтарів не розхитає ситуацію в країні - Яценюк

  Найєм: протести "шахтарів" – це просто захист інтересів Ахметівського ДТЕКу

  "Шахтарів" вивозять з Києва

  Нардепи звернулися до Шокіна розібратися з роллю Ахметова в "протестах" "шахтарів" у Києві